Při tragické lyžařské nehodě zemřel známý francouzský herec Gaspard Ulliel ve věku 37 let. V úterý byl hospitalizován v nemocnici v Grenoblu s vážnými zraněními hlavy, kterým nakonec podlehl…

Podle informací blesk.cz se Ulliel těžce zranil v úterý, kdy se na křižovatce dvou sjezdovek v savojských Alpách srazil s dalším lyžařem. Herce museli vrtulníkem transportovat do nemocnice v Grenoblu, kde byl hospitalizován ve vážném stavu se zraněními lepky. Podle agentury AFP se drugému lyžařovi nestalo nic vážného.

Mladý francouzský herec za sebou zanechal šestiletého syna Orso a partnerku Gaelle Petriovou. Gaspard Ulliel byl známý například z filmu Hannibal – Zrození, ve kterém ztvárnil postavu Hannibala Lectera.

Ulliel si zahrál roli i ve filmu “Je to jen konec světa”, která mu přinesla v roce 2017 prestižního Césara za nejlepší mužský herecký výkon v hlavní roli. Herec byl zároveň také tváří značky Chanel a její vůně Bleu de Chanel.

1

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky. Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂