Vdova po zpěvákovi Karlu Gottovi († 80) Ivana Gottová (44) onemocněla. Byla pozitivně testována na virus COVID-19. To jí zkomplikovalo poslední dny před uvedením očekávaného dokumentárního filmu o jejím milovaném manželovi s názvem “Karel”…

Onemocnění Ivany Gottové potvrdila její mluvčí. “Ivana Gottová má od dnešního rána, tj. 23. 9., potvrzený pozitivní test na virus COVID-19, “potvrdila Blesku Aneta Stolzová s tím, že to zasáhne i do mediálních aktivit Gottovy v souvislosti s uvedením filmu Olgy Špátové.

“Proto se bohužel nemůže zúčastnit novinářské projekce a tiskové konference, která je plánována na 30. září. Protože chce být Ivana Gottová ohleduplná k ostatním a neriskovat přenos viru na někoho dalšího, slavnostní premiéra filmu se z 1. 10. odkládá na 14. 10. V polovině října už bude celá rodina připravena film o Karlu Gottovi oficiálně představit a do kin slavnostně uvést , “dodala Stolzová.

Kvůli posunu vydání autobiografie Karla Gotta a odložení vzpomínkových prosincových koncertů čelily tvůrci otázkám a spekulacím, zda i uvedení filmu do kin se neposune na pozdější. Filmová vzpomínka na Karla Gotta by měla vyjít podle plánů. “Vím, že se příznivci mého manžela na film Karel velmi těší, a cítím, že zvláště v této složité době by je náš film mohl povzbudit a inspirovat, protože je plný nejen obrovské energie a radosti z hudby, ale i silných emocí, vůle, statečnosti a smíření. Můj manžel byl vždy poslem dobrých zpráv, ať je tedy uvedení filmu Karel na plátna v této době plné nejistot nadějí, že bude zase lépe. Jsem přesvědčena, že takto by si to náš Karel přál, “říká samotná Gottová.

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky. Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂