Smrt se spoustou otazníků! Známý hudební skladatel Igor Bázlik (78), který napsal písně pro najzvučnejšie jména slovenského showbyznysu, prožívá obrovský žal…

Jeho milovaný bratr, který působil jako docent na Filozofické fakultě Univerzity Komenského, se během uplynulé soboty utopil ve vodní nádrži Rusovce.

Veselý, usměvavý a vždy dobře naladěný člověk. Přesně tak, si navždy budou pamatovat Miroslava Bázlika († 72), který přišel nečekaně a tragicky o život. Podle zdroje Nového Času, se během uplynulého víkendu přemýšlivá muž vydal k jezeru, aby se zchladil ve vodě. To se mu však mělo stát osudným.

“Měl velmi rád koupání a byl dobrý plavec. Utopil se v sobotu v Rusovcích, kde se byl koupat, “prozradil anonymní zdroj. Velkou tragédii snáší nejhorší blízké okolí a zejména bratr nebohého Miroslava Igor Bázlik, který proslul jako skladatel, který složil hudbu k písním pro zvučná jména jako Marika Gombitová, Marcela Leiferová či Karol Duchoň a pro mnoho dalších známých zpěváků.

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky. Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂