Reportérce diagnostikovali rakovinu štítné žlázy. Jak informuje portál Daily Mirror, navždy bude vděčná neznámé ženě, která jí poslala zprávu, v níž ji vyzvala, aby navštívila lékaře…

Reportérka WFLA-TV na Floridě bude na tuto zkušenost ještě dlouho vzpomínat. Jedna pozorná divačka si totiž všimla, že Victoria má na krku drobnou bulku. Neznámá neváhala a ozvala se reportérce přes sociální sítě. Victorii stále děsí představa, že nebýt pozorné ženy, vzácná forma rakoviny by se u ní zřejmě ještě stále rozvíjela.

“Ahoj, právě jsem viděla tvou reportáž. Znepokojila mě bulka na tvém krku. Prosím, nech si zkontrolovat štítnou žlázu. Připomíná mi to můj krk. Ukázalo se, že to byla rakovina. Dávej na sebe pozor, “stálo ve zprávě.

Victoria pracovala během pandemie naplno. Informovala o kritických tématu oblasti zdraví, ale své vlastní zanedbávala. “Doktor říká, že se šíří, ale ne velmi, a doufáme, že toto bude můj první a poslední zákrok,” říká Victoria, jejíž bulku chirurgicky odstraní. “Kdybych nedostala ten e-mail, nikdy bych nezavolala doktorovi. Rakovina by se šířila dál. Myslím na to se strachem a pokorou, “dodala. Victoria se rozhodla, že si ze zjevných důvodů vezme na nějaký čas dovolenou.

Tento typ rakoviny se vyskytuje častěji u žen než u mužů, projevit se zvykne kolem třicítky nebo po šedesátce. Hrčka na krku může naznačovat rakovinu zvláště pokud je pevná na dotek, nehýbe se snadno pod kůží a roste. Mezi další příznaky patří bolavé hrdlo, problémy s polykáním či dýcháním, chraplavý hlas, či průjem.

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky. Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂