To, že děti jsou čisté duše již velmi dobře víme. Někdy však svými činy opravdu překvapí. Důkazem je i malý chlapeček, o kterém informoval portál Metro. Jeho matka může být na něj právem hrdá…

Šestiletý Colton Keith krmil svého starého otce Franklina Frye (79) během večeře s rodinou v domě ve Virginii. Franklin trpí demeciou a Alzheimerovou chorobou, takže není schopen učinit sám téměř nic. Coltonova máma svého syna během krmení starého otce natočila na video a nezapomněla mu celou dobu říkat, jaká je na něj hrdá.

Také mu během toho dávala instrukce, jak co nejlépe Franklinovi pomoci. Nichole řekla, že její otec žije sám, ale neví se o sebe postarat, proto ke němu chodí každý jeden den. Její syn s ní chodí téměř každý den a vždy chce starému otci pomoci, nikdo ho nenutí.

Pomáhá mu nejen s jedením, ale také s pitím nebo s obouváním bot. Někdy ho dokonce tlačí na vozíku. Toto video je opravdu krásným připomenutím toho, že je důležité myslet na starší členy rodiny a od malých dětí je krásné, když chtějí pomoci jen tak samy od sebe.

Selfless Kid Feeds Grandfather With Alzheimer’s

This little guy feeding his grandfather who suffers from Alzheimer’s disease will put those daily minor annoyances into perspective! ❤?

Pokud se Vám tento článek líbí, můžete ho komentovat, diskutovat a budeme rádi, pokud ho budete sdílet pro své známé. Děláme to s ochotou hlavně pro vás, naše fanoušky. Nezapomeňte nás podpořit kliknutím na LIKE 🙂